Практичним психологом Легетою Галиною Іванівною 30 листопада 2020 року, було проведено постійно діючий психолого - педагогічний семінар: «Ефективна комунікація як інструмент професійної діяльності». Підвищення якості освіти і знань учнів напряму залежить від рівня професійної компетентності вчителя, також безпосередньо від вміння ефективно комунікувати. Учитель – головна фігура педагогічного процесу. Його особистий приклад – могутній фактор виховного впли­ву. Завдяки спілкуванню з учнями вчитель виховує їх не тільки словом, а й усіма якостями своєї особистості. Мова – найважливіший засіб спілкування вчителя з учнями, головний інструмент педагогічної праці. Вона є засіб безпосереднього впли­ву на свідомість і поведінку учнів.

Одне й те ж слово можна промовити так, що воно прозвучить упевнено або нерішуче, приємно або неприємно тощо. А.Макаренко зазначав, що він став справжнім майстром тільки тоді, коли навчився говорити “Іди сюди” з 15–20 відтінками, коли навчився давати 20 нюансів на обличчі, у постаті і в голосі. З учнями треба розмовляти так, щоб вони відчували в мові педагога його волю, душу, культуру.

Заняття із педагогами пройшло у вигляді семінару-практикуму з використанням таких педагогічних форм як дискусія, розгляд педагогічних ситуацій, пошуку методів удосконалення шляхом самоаналізу і вирішення проблемних моментів в обговоренні і прийнятті власних внутрішніх бар'єрів, вивільненні їх і закріпленні за допомогою практичних технік та вправ елементів тренінгу.

/Files/images/2071.jpg

/Files/images/2068.jpg

/Files/images/2070.jpg

/Files/images/2069.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.