9 грудня у нашій школі проходив шкільний етап конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет". Зважаючи на карантинні обмеження, класи , які взяли участь у Конкурсі, змушені були розмістити свої вироби у класних кімнатах .

Журі оцінило старання, творчість та нестандартний підхід до всіх новорічних композицій, кращі вироби будуть представлені на ІІ етап Конкурсу.

Номінація "Різдвяна казка"

Гран - прі 3Б

І місце 3Б. І місце 8 А

ІІ місце 4Б. ІІ місце 7 А

ІІІ місце 1Б, 2Б. ІІІ місце 7 Б, 8 Б

Номінація "Галицькі сувеніри"

Гран - прі 6А.

І місце 2А. І місце 5 А, 7 В

ІІ місце 4А. ІІ місце 9 Б, 6 Б

ІІІ місце 3 А. ІІІ місце 6 В, 9 А

Номінація "Дідух , павук"

Гран - прі 5 Б

І місце - 3 Б

ІІ місце 1 А

27 листопада 2020 року у школі відбулось методичне об'єднання вчителів початкових класів на тему "Освітнє середовище як чинник розвитку особистості учня", головною метою якого було розширити знання педагогів щодо запровадження НУШ та підвищити їхню професійну компетентність. Голова МО Машута С.І. продемонструвала майстер-клас "Ранкові зустрічі", вчитель початкових класів Ярошук П.М. провів іспит на майстерність при розв'язувані педагогічних ситуацій. Вчителі Бандура О.В. та Ваверчак Г.В. обмінялися досвідом щодо перших сходинок разом з учнями 3 класу та обговорювали нові стандарти освіти.

27 листопада учні та вчителі школи доєдналися до акції "Хвилина тиші", вшановуючи пам'ять жертво Голодомору 1932-1933 рр. Учні пригадали основні факти із болючих сторінок свого народу, втрати, які приніс із собою голод. Після бесіди з класним керівником учні ще раз переконались у тому, що найголовніша мета сучасних українців- не пропустити повторення такої трагедії.

Цього року ми відзначаємо 75 років від дня заснування ООН та всесвітній день дитини - 20 листопада. З нагоди цієї ювілейної дати у 5-х класах були проведені тематичні уроки вчителем фінансової грамотності Железняк В.О.

21 листопада учні 9-А та 11-Б класів продекламували поетичні читання поезій Василя Стуса.

21 листопада минає 7-ма річниця з дня початку Революції Гідності. Учні та вчителі школи приєдналися до флешмобу #селфі з прапором до Дня Гідності і Свободи#

14 листопада команда нашої школи взяла участь у ІІІ Західноукраїнському форумі "ІТ перспектива" на платформі zoom факультету комп*ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету. На форумі були присутні 140 учасників із 9 - ти областей України та країни Великої Британії і США.

9 листопада відбулося написання ХХ радіодиктанту національної єдності. До даної акції доєдналися всі учні та вчителі нашої школи.

23 жовтня з ініціативи новообраного президента школи Терешко Юлії учнівські колективи взяли участь у челенджі "мій стильний клас". Умови прості : кожен клас мав обрати самостійно свій стиль та відзняти відео Тіс-тос.

2 жовтня весь світ вшановує людей найчудовішої та дуже важливої професії. Людей, які закладають в наші душі любов до навчання, дають цікаві знання і допомагають пізнати величезний світ. Одинадцятикласники підготували для вчителів цікавий відеоролик- привітання, у якому відзначили сумлінну працю вчителя.

9 жовтня відбулись вибори Президента школи. Зважаючи на карантині обмеження цьогорічні вибори проходили в іншому форматі, про те усі учні 5-11 класів, вчителі та працівники школи зробили свій вибір. Отож, підбивши підсумки, Президентом школи стала учениця 10 А класу Терешко Юлія.

1 вересня 2020 року 46 мегапозитивних малят стали сьогодні першокласниками. 35 красивих та майже дорослих, одинадцятикласники відкрили їм чудову , таку захоплюючу країну знань.

24 серпня учні нашої школи долучились до святкування Дня Незалежності. Під час урочистостей відбулось преміювання учнів, переможців районних, обласних олімпіад, обласних та всеукраїнських конкурсів, інтелектуальних турнірів.

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. 8 серпня відбувся для одинадцятикласників "Зірковий випускний" на подрір*ї школи, де випускникам вручили свідоцтва зрілості.

29 травня педагогічний колектив привітав відеороликом батьків, учнів, випускників! Цьогорічне Свято Останнього дзвоника не традиційне, ми не зібрались на шкільному подвір*ї..., але у нас все попереду!

Дистанційне навчання ! Виклик на набуття нового досвіду для всіх педагогів. Створення viber груп. Сотні повідомлень за добу! Переповнена галерея. Пошук нових платформ дня навчання. Це було не просто. Дякуємо вчителям нашої школи за дистанційне навчання.

Ось і закінчився навчальний рік . Так швидко і непомітно. Та не зважаючи на те, що багато часу ми були на дистанційному навчані, в нас є що згадати. Останній дзвоник у школі відбувся - офлайн, де всі учні і педагогічний колектив створювали відеоролики із свого яскравого шкільного життя.

25 травня відбувся онлайн нагородження переможців ІV Відкритого західно-українського інтелектуального турніру"Natus vincere" на кубок ректора ТНПУ. Слід сказати що відбувся він не традиційно, у дистанційному режимі, кілька разів переносився, зважаючи на ситуацію, яка склалася в світі. Проте турнір відбувся!Завдяки сучасним інформаційним технологіям, платформам, учасники інтелектуальних змагань мали можливість зустрітися онлайн у гарячих дебетах., пройти тести на інтелект, розгадати, що ж в "чорному ящику?", поспілкуватися з відомими юристами, правознавцями, діячами культури, співаками, спортсменами.

21 травня учнівський та педагогічний колектив опорної школи долучились до онлайн-флешмобу до Дня вишиванки "Одягни вишиванку".

11 березня учні 2-А класу виготовили лепбуки "Бережіть первоцвіти", а допомагали їм учні 11 -А класу.

Дуже гарні гіацинти виготовили учні 1-Б класу спільно з своєю вчителькою Сторожук Л.В.

11 березня відбувся шкільний конкурс серед учнів 3-4 класів "Кращі читці", присвячений Тарасу Шевченку.

Учні 1-А провели виховний захід "Шевченкове слово в житті кожної дитини".

Сьогодні до навчального закладу завітав колекціонер - фалерист Гладій Богдан Миколайович, житель м. Копиченці. Богдан Михайлович - це колишній вчитель фізики нашої школи. Свою багату колекцію, а це понад 500 штук значків Тараса Шевченка, він охоче продемонстрував учням та вчителям школи.

10 березня цікавий, оригінальний віршограй "Шевченкове слово в житті кожної дитини" підготували й провели учні 2-х класів спільно зі своїми вчителями -наставниками: Ваверчак Г.В. та Бандурою О.В.

10 березня учні 5-11 класів та працівники опорного навчального закладу приєднались до міської панахиди вшанування великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Красиві квіти у кошику виготовили своїми руками своїми руками дітки 2-А класу з допомогою класного керівника Ваверчак Г.В. для своїх дорогих матусь.

Відкритий виховний захід провів вчитель Ярошук П.М. з своїми учнями 4-Б класу "Іду з дитинства до Тараса".

5 березня до школи завітали парамедики, які провели для учнів практичні заняття долікарської медичної допомоги, яку надають пораненим бійцям на лінії фронту. ці молоді хлопці, маючи такі хороші знання, мали б їх застосовувати з іншою метою , але в країні триває війна... і завдяки їхній мужності, патріотизму врятоване не одне людське життя. Учні вчилися накладати джгут, рятувати потерпілих, виносити поранених, розбирати автомат. силами батьків наших учнів зібрано продукти харчування для добровольчого батальйону, які парамедики передають нашим захисникам. А молодші школярі намалювали малюнки та написали листа.

28 лютого у переддень весни учні 10 Б класу , під керівництвом Вовк.С.Б. , поставили виставу "Троянди для коханої" за мотивами місцевого письменника І.Т.Топоровського. Десятикласники тонко передали почуття головних героїв, їх однолітків, і так щиро зігрівали те перше шкільне кохання . Вкотре Вовк С.Б. довела багатогранність свого педагогічного, а сьогодні ще й режисерського хисту. Доповнили виставу вдало підібрані сучасні пісні Ворони Г.В.

27 лютого випускниця нашої школи Завадська Іванна презентувала свої роботи учням нашого навчального закладу.

27 лютого була представлена виставка робіт учня 3-Б класу Майстра Олександра. Наші учні мають талант.

21 лютого у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у школі було проведено квест "Нове життя нового прагне слова ", у якому брали участь учні 9-х класів. У легкій та цікавій формі учасники подолали п*ять зупинок маршруту, творчо працювали, демонструючи знання своєї рідної солов'їної. Організувала квест вчитель української мови і літератури Ворона Г.В.

20 лютого учні та вчителі нашої школи мали змогу переглянути виставу "Мазепа"(сповідь перед людьми та часом) приурочену Героям Небесної Сотні.

20 лютого учні та вчителі початкових класів виготовили символічні Ангели пам*яті. Ми пам*ятаємо...

20 лютого педагогічний та учнівський колектив нашого закладу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Учні 7-А класу провели виховну годину "Пам'яті Небесної Сотні" спільно з класним керівником Щур І.С.

17 лютого відбувся тиждень фізики. Учні 10-х та 11-х класів презентували королеву природничих наук для малюків - учнів 1-5 класів. Старшокласники ознайомили їх з явищами , тілами і приладами, продемонстрували досліди.

14 лютого вчитель Тимофтей З.І. разом із учнями ГПД, виготовляли листівки валентинки.

14 лютого до нас у гості, в День святого Валентина, завітав молодіжний рок гурт "Знаки"з Гусятина. Це було справжнє свято живої енергії, української рок-музики. Зі сцени лунали пісні "вічно живого чувака" Кузьми..., авторські пісні хлопців. Наші хлопці обдарували музикантів чудовою підтримкою, аплодисментами та сотнею ліхтариків.

7 лютого з великим зацікавленням учні 3-х класів разом з своїми класними керівниками спостерігали за хімічними дослідами, які із задоволенням провела для них вчитель хімії Шатровська О.З.

7 лютого учні 5-В класу під керівництвом вчителя Мостової Л.В. на уроці образотворчого мистецтва виконали свої творчі роботи у техніці Гризайль.

6 лютого будучи в Гримайлові, завітало до кімнати - музею І.Пулюя. Уродженцю цього містечка, відомому фізику ,науковцю, перекладу -175р. від дня народження. Надзвичайна цікава була розповідь екскурсовода про життєвий шлях цієї людини.

6 лютого з лідерами учнівського самоврядування відвідали дітей, які перебувають та навчаються у Гримайлівській школі-інтернат. Це була акція доброчинності та милосердя. Вже другий рік поспіль ми навідуємося до цього закладу. Цьогоріч учні та вчителі школи зібрали кошти,, на які було закуплено фрукти, солодощі та соки. Проте, ми не просто передали ці смаколики, ми потанцювали, поспівали, поспілкувалися. Адміністрація закладу запропонували нашій молоді спільний сніданок.

5 лютого в рамках проведення Тижня хімії, вчитель Шатровська О.З. спільно з учнями 7-Б класу для п*ятикласників провели екскурсію до кабінету хімії та запропонували учасникам цікаву вікторину, присвячену Д.І. Менделєєву.Цього дня дев*ятикласники спільно з Ольгою Зіновіївною обговорили проблеми хімії та екології, а також шляхи їх вирішення.

4 лютого педагогічна майстерність відбулась у учнів 3 - А класу. Тема уроку : "Як тварини впливають на природу Землі?Різноманітність тварин у природі", разом із класним керівником Ворончак О.Я.

4 лютого учні 7-11 класів відвідали хімічний вернісаж "Вчені- хіміки". У шкільній бібліотеці ознайомились з виставкою науково-популярної літератури.Учні 10 - Б класу побували на майстер-класі "Похімічимо". Старшокласники досліджували глюкозу, проробили реакції "Срібного дзеркала", "Мідного дзеркала", а також дослідили наявність глюкози у винограді, меді, цукрі.

3 лютого у школі відкрито Тиждень хімії. До цієї природничої науки неабияку увагу привернула Ворона Г.Ю., вчитель хімії, у своїй міні-лабораторії, проводячи разом із старшокласниками цікаві досліди.

3 лютого вітали переможців та учасників інтелектуально-природничого конкурсу "Колосок". 108 учнів нашої школи взяли активну участь .

"Збруч - ріка єднання ". 22 січня вчителі нашої школи спільно із педагогами шкіл нашої громади взяли участь у патріотичній акції, приуроченій 101 річниці Дню Соборності.

Вже стало доброю традицією у нашій школі напередодні Святвечора збиратись усім колективом і вітати один одного зі святами. Ми щедруємо, смакуємо обрядову кутю-щедру, пампушки, узвар, а також бажаємо миру, здоров*я, достатку усім українцям.

17 січня у школі відбувся "Різдвяний концерт", який підготували учні 5-В класу разом з класним керівником Железняк В.О.. П'ятикласники колядували, віншували, прославляли маленького Ісусика, народженого від Пречистої Діви Марії.

Вже другий рік поспіль завдяки учням і педагогам наш навчальний заклад займає перше місце серед шкіл Гусятинського району за результатами предметних олімпіад.

12 січня учні 5-В класу з класним керівником Железняк В.О. та гуртківці "Сокіл"("Джура") взяли участь у новорічно-різдвяному фестивалі "З колядою у Яблунів" . Колектив гідно виступив на сцені, учні виконували колядку "На Різдвяні свята", віншували, а на завершення подарували глядачам "Різдвяний вальс".

28 грудня відбулось грандіозне танцювальне шоу "Танці з зірковими вчителями". Це було надзвичайно! Емоційно, драйвово, граційно. Тижні репетицій кожного учнівського колективу. пошук зіркового вчителя. Хто швидше візьме ключ від актового залу.у кого який танець, костюми....кожен куточок школи перетворився на зону для репетицій. Протягом грудня у школі панувала особлива атмосфера, атмосфера свята.

На шкільному Новому році учні 5-6 класів разом з класними керівниками продемонстрували свої творчі здібності. Хореографічні постановки вразили оригінальністю. Кожен класний колектив вирізнявся яскравістю танцю та новорічних костюмів.

24 грудня веселились учні 3-4 класів. Розвеселяли їх наші аніматори випускники. До танцювальних батлів запрошували і батьків школярів.

Продовжуємо цикл новорічно-різдвяних заходів. Цьогоріч під наставництвом наших випускників, які спробували себе як профі-аніматори. Учні 1-2 класів разом із вчителями, батьками переглянули мультик про різдвяну історію, співали, танцювали, веселилися.

23 грудня на базі нашої школи відбувся семінар вчителів математики Хоростківської ОТГ. На високому професійному рівні урок алгебри у 8-А класі провела фаховий, досвідчений педагог, вчитель-методист - Грач С.З

20 грудня учні 1-А класу виготовляли Різдвяні Ангели своїми руками.

Театралізоване дійство "Ой, хто, хто, Миколая любить" подарували шкільній родині учні 1-А класу та учні 5 -А класу спільно з своїми вчителями Машутою С.І. та Верес Г.С.

18 грудня відбувся відкритий захід у 1-Б класі"Ходить світом Миколай".

18 грудня Миколай завітав до нашої школи. Ангели своїм чарівним танцем радо привітали його. Усі працівники і учні школи разом заспівали пісню "Ой, хто, хто, Миколая любить", де Миколай під час пісні роздавав солодощі.

12 грудня у нашій школі проходив ІІ етап виставки - конкурсу "Замість ялинки- зимовий букет". На виставці були представлені роботи творчих учнів та вчителів Хоростківської ОТГ

12 грудня відбулись Андріївські вечорниці. З українськими традиціями, обрядовими пісням, національним одягом, учні 9-Б класу колоритно відтворили звичаї святкування Андріївської забави.

8 грудня у школі організована виставка-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет" .

Зимові свята от-от прийдуть! Ще мить і бій курантів розпочне відлік Нового року! Учні та вчителі створили новорічну фотозону і тим самим додали всім ще більшого новорічного настрою!

6 грудня вчителі школи долучились до флешмобу "Фото з українською хусткою".

4 грудня, голова Тернопільської ОДА Сопель І.М. завітав з робочим візитом у школу. Ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, де навчається близько 600 учнів. Спілкувався з педагогічними працівниками, технічним персоналом, старшокласниками, а також завітав до дітей , які навчаються за принципами НУШ.

29 листопада учні початкових класів мали можливість побувати на перегляді мультфільму "Котигорошко та його друзі".

27 листопада з ініціативи учнівського самоврядування було проведено "Тиждень стилю".

27 листопада президент нашої школи спільно з міністрами учнівського самоврядування запрошували вчителів, учнів, гостей до "Президентської кав'ярні ". Вчимося втілювати ідеї підприємницької діяльності, командної роботи. Запашна кава, ароматне лате, гарячий шоколад та заспокійливий чай, спілкування з друзями створили справжню домашню атмосферу.

Єдину виховну годину провели 22 жовтня класні керівники зі своїми вихованцями, присвячену Голодомору 32-33 рр. ХХ ст.

21 листопада вшанували День Гідності і Свободи. Учнями 6-А класу була проведена виховна година "Пам'ятаємо, сумуємо,вшановуємо ...", а учнями 1-Б класу були намальовані малюнки "Колосок пам'яті".

16 листопада міжнародний день толерантності. Практичний психолог Комінко Г.І. провела з учнями практичні вправи у формі тренінгу.

8 листопада учні та вчителі школи долучились до написання 19-го Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності.

7 листопада на базі ТОКІППО відбувся обласний семінар для методистів біології і хімії . Досвідом реалізації наскрізних змістових ліній при вивченні хімії та біології ділилися наші вчителі Ворона Г.Ю. та Максимчук Н.і.

6 листопада учні та працівники нашої школи під гаслом "Зробимо наше місто гарним ", провели благоустрій не тільки пришкільної території , але й паркової зони центральної частини міста.

2 листопада 2019 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, в якому взяли участь 55 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. та І-ІІ ст. району та об'єднаних територіальних громад.

28 жовтня з метою підвищення рівня фінансової грамотності , удосконалення своїх практичних навичок і здібностей група учнів 5-В і 6-Б спільно з вчителями Железняк В.О. та Сарабун О.М. здійснили навчальну екскурсію на факультет фінансів та обліку ТНЕУ.

21 листопада вшанували День Гідності і Свободи. Учнями 6-А класу була проведена виховна година "Пам'ятаємо, сумуємо,вшановуємо ...", а учнями 1-Б класу були намальовані малюнки "Колосок пам'яті".

25 жовтня учні та батьки 2-Б класу разом із керівниками Бандурою О.В. та Глинською О.В. відвідали літературне кафе "Осінь-чарівниця". учасники дійства виявили справжній акторський хист, декламуючи поезію ті співаючи пісні. Краса осінньої природи рідного краю зачарувала усіх і торкнулася найтонших струн людської душі.

23 жовтня у рамках місячника шкільної бібліотеки відбувся майстер-клас віляня картин з вовни "Захід сонця", "Дивовижні квіти" у якому взяли участь учні 9-х класів. учасники заходу отримали незвичайні враження від ознайомлення із різними техніками виготовлення картин з шерсті та спробували власноруч створити своє вовняне диво.

22 жовтня місцеві рятувальники для учнів нашої школи провели показово-навчальне заняття на протипожежну тематику. пожежні продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки та нагадали дітям основні правила безпеки , яких завжди необхідно дотримуватись.

18 жовтня учні молились за єдність та мир у цілому світі. Кожне "Отче наш" і кожне "Богородице Діво", кожна добра думка дітей стала тою маленькою квіткою , яку вони зривали для Бога, щоб Богові і Богородиці приносити радість.

18 жовтня у м. Козова відбувся масштабний Марш патріотів учасників змагань "Сокіл"("Джура"). Марширували 700 вихованців з усіх районів.

15 вересня з ініціативи учнівського 25був оголошений кольоровий тиждень.

11 жовтня під керівництвом завідувача бібліотеки Глинської О.В. був організований і проведений квест "Читаюча людина - успішна особистість ", в якому взяли активну участь учні 5-9 класів.

4 жовтня, одинадцятикласники, оригінально та творчо привітали вчителів, зробивши флешмоб в якому взяли участь вчителі. Згодом, учні запросили вчителів в святковий шкільний автобус для приємної подорожі.

30 вересня були підбиті підсумки конкурсу "Колосок". Учні різних класів численно нагороджені грамотами.

30 вересня відбулось нагородження призерів Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "Лелека".

2 жовтня , учні початкових класів взяли участь у ІІ Всеукраїнському уроці доброти, ініційованого об'єднанням "Щаслива лапа" та МОН України. Молодші школярі виготовили проекти "Я і мій улюбленець".

2 жовтня у рамках Місячника шкальної бібліотеки учнівські колективи, а також вчителі нашої школи взяли участь в проекті селфі з улюбленою книгою.

23 вересня провівся загальношкільний масовий флеш-моб до Міжнародного Дня Миру.

21 вересня учні взяли участь у проекті до Дня батька *селфізтатом.

20 вересня підвелись підсумки конкурсу прикрашення класних дверей осінньою тематикою.

20 вересня відбулась виставка - конкурс "А вже осінь прийшла..."

1 вересня у 48 навчальних закладах Гусятинщини лунають перші дзвоники. Від нині відкриваються для учнів нові обрії пізнання себе і світу . На урочистостях з нагоди свята побували керівники району. Зокрема, Ігор Гайдук, перший заступник голови адміністрації, розділив хвилюючу мить початку нового навчального року із учнями, вчителями та батьками Хоростківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

16 вересня енергійний і святковий флеш-моб до Дня фізичної культури і спорту у нашій школі під керівництвом Байрак Н.Є

17 вересня у наш навчальний заклад з інформаційно- профілактичною бесідою на тему: " Стоп булінг" завітали завідувач Гусятинської державної нотаріальної контори Мороз Любов Сергіївна, в.о.начальника РВДВСГТУЮ у Тернопільській області Навроцька Марія Михайлівна, начальник РВДРАЦС ГТУЮ у Тернопільській області Назаркевич Надія Володимирівна, начальник бюро правової допомоги Янцекевич Наталія Михайлівна.Працівники регіонального відділення мін'юсту ознайомили старшокласників із булінгом, його видами і наслідками.

17 вересня відбулась товаристська естафета між шкільними командами учнів й вчителів опорної школи м.Хоростків і ЗОШ I-II ст. с.Увисла, приурочена Дню фізичної культури та спорту.Щиро вітаємо наших вчителів фізичного виховання зі святом.

Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.