Здорове харчування – здорові діти! Здорова людина – здорова нація!

Маємо гарну новину!

Із січня 2022 року у нашій школі вдосконалено систему організації харчування. Послуги харчування учнів тепер надає приватний підприємець. Згідно проведених закупівель на відкритих торгах ним стала ФОП Кучер Зоряна Володимирівна.

Вартість комплексного обіду - 30 грн. При цьому з міського бюджету виділяється 16,5 грн. для харчування учнів початкової школи та учнів пільгових категорій. Діти також мають можливість придбати собі окремо першу чи другу страву з гарніром і салатом (10 та 20 грн. відповідно).

Зважаючи на те, що у першому семестрі 2021-2022 н.р. гарячим харчуванням було охоплено лише учнів початкової школи, такі зміни є надзвичайно відчутними та затребуваними.

Позитивно учні та вчителі нашої школи відзначають наявність вибору – як першої, так і другої страви.Харчування відбуватиметься відповідно до затвердженого чотиритижневого меню.

Щиро радіємо таким змінам, адже повноцінне здорове харчування є невід’ємним компонентом якісного освітнього процесу.

Дякуємо міському голові Гладуну Степану Васильовичу та депутатському корпусу за ініційовані та прийняті важливі управлінські рішення з вдосконалення і налагодження процесу харчування у нашому опорному закладі.

/Files/images/12360.jpg

/Files/images/121362.jpg

/Files/images/12361.jpg

/Files/images/12365 (2).jpg

/Files/images/12368 (2).jpg

/Files/images/12365 (1).jpg

/Files/images/12368 (1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.