Здорове харчування -- здорові діти!

Здорова людина -- здорова нація!

Маємо гарну новину! Із січня 2022 року у нашій школі вдосконалено систему організації харчування. Послуги харчування учнів тепер надає приватний підприємець. Згідно проведених закупівель на відкритих торгах нею стала ФОП Кучер Зоряна Володимирівна.

Вартість комплексного обіду - 30 грн. При цьому з міського бюджету виділяється 16,5 грн. для харчування учнів початкової школи та учнів пільгових категорій. Діти також мають можливість придбати собі окремо першу чи другу страву з гарніром і салатом (10 та 20 грн. відповідно).

Зважаючи на те, що у першому семестрі 2021-2022 н.р. гарячим харчуванням було охоплено лише учнів початкової школи, такі зміни є надзвичайно відчутними та затребуваними. Позитивно учні та вчителі нашої школи відзначають наявність вибору – як першої, так і другої страви. Харчування відбуватиметься відповідно до затвердженого чотиритижневого меню. Щиро радіємо таким змінам, адже повноцінне здорове харчування є невід’ємним компонентом якісного освітнього процесу.

Дякуємо міському голові Степану Васильовичу Гладуну та депутатському корпусу за ініційовані та прийняті важливі управлінські рішення з вдосконалення і налагодження процесу харчування у нашому опорному закладі.

/Files/images/зображення_viber_2022-01-21_13-49-48-933.jpg

/Files/images/12365 (2).jpg

/Files/images/12368 (1).jpg

Напереддень Хрещення Господнього уся шкільна родина традиційно зібралась на Другий Свят- вечір.Прославляючи новонародженого Ісуса Христа колядою,щедрівкою та віншуванням, усі працівники школи воз'єднались трапезою ,на якій частували- кутею,пампушками,узваром.

Цикл новорічно-різдвяних свят підходить до завершення ,але любов ,мир і злагода хай панує у наших серцях повсякчас.

/Files/images/12359.jpg

/Files/images/12358.png

/Files/images/12355.jpeg

Молоде покоління прагне бути здоровим і корисним своїй державі, тому такі бажані ,цікаві та захоплюючі уроки фізичної культури та Захисту Вітчизни , які проводять умільці своєї справи - Андрух М. Р., Бігус І.Д.

/Files/images/DSC_1031.JPG/Files/images/DSC_1092.JPG

А уроки хімії та біології, які проводять - Максимчук Н.І, Шатровська О. З. вражають новизною та інноваторським підходом до викладення начального матеріалу.


/Files/images/DSC_1045.JPG

/Files/images/вивчаємо хімічні прилади та моделі.JPG

Кипить робота і в педагога-організатора . Нещодавно відбулась перше засідання учнівського самоврядування , на якому Ірина Василівна та учні школи слухали звіт Президента школи про виконану роботу та намітили завдання на новий навчальний рік./Files/images/засідання міністрів учнівського парламенту.JPG

На крилах уяви сьогодні учні подорожували країнами Європи під керівництвом вчителя географії - Щур І. С. /Files/images/DSC_1008.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.