19 березня 2021 р. класний керівник 6-В класу Железняк В.О. виступила з темою: " Спілкування, комунікабельність та застосування "soft skills" у роботі з учнями" на обласному семінарі постійнодіючої школи професійного зростання класного керівника ТОКІППО.

/Files/images/зображення_viber_2021-03-31_12-19-35.jpg

/Files/images/зображення_viber_2021-03-31_12-19-36.jpg

18 жовтня 2020 р. директор школи Галина Юріївна Ворона поділилася досвідом щодо практики управління закладами загальної середньої освіти, а зокрема підготовкою та проведенням педагогічних рад з директорами Тернопільщини у ТОКІППО.

/Files/images/592.jpg

/Files/images/685.jpg

/Files/images/7854 (2).jpg

8 листопада 2019 р.

/Files/images/593.jpg

/Files/images/594.jpg

У ТОКІППО відбувся семінар на тему: «Методичні аспекти реалізації наскрізних змістовних ліній при вивченні біології та хімії у закладах середньої освіти». Вчителі нашої школи на високому професійному рівні презентували свій досвід роботи, а зокрема Ворона Галина Юріївна розкрила тему «Практика впровадження наскрізних змістовних ліній при вивченні хімії», а Максимчук Надія Ігорівна — «Формування ціннісних і світоглядних орієнтацій учнів у процесі реалізації наскрізних змістовних ліній на уроках біології й екології».

План роботи обласної творчої групи з проблеми:«Використання методу проєктів як засобу розвитку проєктно-технологічної компетентності учнів на уроках трудового навчання та технологій». Мета: Узагальнити досвід роботи педагогів Тернопільської області та створити умови для розвитку проєктно-технологічної компетентності учнів під час вивчення навчальних предметів «Трудове навчання» та «Технології» в умовах дистанційної та змішаної форм навчання. Дата проведення: 6 листопада 2020 р. Форма проведення: онлайн-засідання. 1. Особливості розвитку проєктно-технологічних компетентностей учнів в умовах дистанційного навчання на платформі human.Вовк С. Б., учителька НВК «Загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №2-ДНЗ» м.Хоростків

10 липня 2020р.

На базі ТОКІППО відбулось засідання проблемного семінару "Дистанційне навчання на уроках технологій" на якому презентувала свій досвід роботи по дистанційному навчанні Вовк С.Б.

23 грудня 2019р.

На базі нашої школи відбувся семінар вчителів математики Хоростківської ОТГ. На високому професійному рівні урок алгебри у 8-А класі провела фаховий, досвідчений педагог, вчитель-методист Грач Степанія Зіновіївна.

/Files/images/595.jpg

/Files/images/596.jpg


04 лютого 2020 р.

Учні 10-Б класу разом з вчителем хімії Вороною Г.Ю. провели майстер-клас «Похімічимо». Старшокласники досліджували глюкозу, проробили реакції «Срібного дзеркала», «Мідного дзеркала», а також дослідили наявність глюкози у винограді, меді, цукрі.

/Files/images/598.jpg


25 лютого 2020 р.

Відбулась зустріч у літературній кав’ярні з місцевим письменником Ігорем Топоровським, учнями 8-А класу та одинадцятикласниками.
Цікаву, творчу зустріч підготувала і провела вчитель української мови та літератури Підодвірна В.П.
З уст учнів прозвучала поезія письменника: різнопланова, творча, повчальна.
Театральна творчість була представлена уривками з драми «Світ далекої зірки», «Повість в листах», «Цвіт папороті».

/Files/images/599.jpg

/Files/images/601.jpg


6 березня 2020р.

На базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар методистів районних/міських/ОТГ методичних установ, відповідальних за організаційно-методичний супровід допрофільної підготовки і профільного навчання в закладах загальної середньої освіти на тему: « Профільна спрямованість навчання як провідна ідея старшої школи. З досвіду роботи педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти Хоростківської ОТГ». В ході семінару були висвітлені такі питання:

1. Про стан та перспективи освітньої галузі Хоростківської ОТГ.
(Мельник О.Т., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Хоростківської міської ради).

2. Про організацію допрофільної підготовки та профільного навчання у закладах загальної середньої освіти області.
(Омелянська С.Г., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, виховної роботи управління освіти і науки).

3. Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей школярів у процесі профільного навчання в умовах опорної школи.
(Ворона Г.Ю., директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ДНЗ» м. Хоростків).

4. Цікаве про викладання профільних предметів: біологія і екологія, географія, математика.
(Бігус Т.М., заст. директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ДНЗ» м. Хоростків).

5. Профорієнтаційна робота засобами позакласної діяльності: шкільний клуб соціального підприємництва.
(Музика І.М., заст. директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ДНЗ»м. Хоростків).

/Files/images/600.jpg


10 березня 2020 р.

Заступник директора з виховної роботи Музика І.М. взяла участь в рамках круглого столу ініціативних, творчих педагогів області, переможців обласного конкурсу УХВЛ, на базі ТОКІППО.Обмінювались досвідом, презентували власні напрацювання, стилі роботи по впровадженню в освітнє середовище ціннісних орієнтирів УХВЛ. «Надзвичайно приємно побувати у такому середовищі та мати можливість у форматі живого діалогу представити власне бачення щодо виховної діяльності школи, запрезентувати напрацювання педагогів нашої школи крізь призму УХВЛ» сказала Ірина Михайлівна.

/Files/images/603.jpg

/Files/images/604.jpg

/Files/images/605.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 347

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.